Doplnky

Potrebujete vytlačiť dokumenty?


Digitálna tlač

Potrebujete vytlačiť vaše firemné dokumenty? Ponúkame Vám špičkovú digitálnu tlač na našom stroji značky Konica Minolta. Výhoda digitálnej tlače spočíva v možnosti tlačiť aj menšie množstvo dokumentov pri nízkych nákladoch. Vieme pre Vás pripraviť plagáty do formátu A3+, letáky, vizitky a ďalšie propagačné materiály. Na výber ponúkame viacero druhov a gramáží papierov: lesklé natierané, matné natierané, klasické kancelárske. Od 80g papierov po 350g papiere. Samozrejme aj s možnosťou obojstrannej tlače. V prípade, že Vám chýbajú grafické zručnosti, radi Vám materiály pripravíme aj graficky podľa Vašich požiadaviek.
V prípade, že máte záujem o veľkoobjemovú tlač, radi Vám pripravíme cenovú kalkuláciu na offsetovú tlač u našich stálych partnerov.

Čo všetko pre Vás vieme vytlačiť?

Plagáty do formátu A3+

Letáky od formátu A6

Hlavičkové papiere

Vreckové kalendáre

Fotografie

Samolepiace fólie

Letáky DL (aj skladané)

Vizitky

Nástenné kalendáre

Obálky

Bannery

Katalógy


Fénix promotion s.r.o. - your best event agency

Fénix promotion je agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti event marketingu, ktorá vznikla v roku 2002. Vznikli sme ako dcérska spoločnosť CK Azad s.r.o. Úspech agentúry Fénix Promotion s.r.o. pramení v individuálnom prístupe ku každému klientovi, serióznosti a komplexnom riešení ponúk. viac o spoločnosti


Kontaktujte nás
+421 905 700 737

+421 2 4363 8249