Eventy

Deň detí


O evente

Deň detí je pre nás najkrajším dňom v roku. Všetci sme predsa deťmi svojich rodičov. Doprajte svojim ratolestiam deň plný radosti, súťaží, atrakcií a maskotov. Nechajte ich vyblázniť sa na našich nafukovacích atrakciách, ponoriť sa do čarovného sveta rozprávok v rámci plnení súťažných stanovísk a samozrejme robiť čokoľvek, čo majú radi počas sprievodného programu.
V oblasti organizácie MDD máme dlhoročné skúsenosti a vždy sme sa snažili aj stálym klientom ponúknuť niečo nové. Či už nové atrakcie, alebo nové, tématicky ladené súťažné stanoviská. Aká téma Vám sadne najlepšie? Na výber je toho dosť: Harry Potter, Olympiáda, Cesta okolo sveta, Pirátske dobrodružstvá, Benátsky karneval, Cesta rozprávkovým lesom... Stačí sa ozvať a navrhneme Vám najvhodnejšiu alternatívu k Vašim požiadavkám.
V rámci sprievodného programu Vám zabezpečíme to, čo majú naši najmenší najradšej: vystúpenia umelcov, cukrovú vatu, kofolu, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, balóniky plnené héliom... Všetko, čo si len viete predstaviť.

Chcete vedieť viac o našej ponuke atrakcií a originálnych rozprávkových maskotov? Nech sa páči: www.funatrakcie.sk


Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion Medzinárodný deň detí od Fénix promotion

Fénix promotion s.r.o. - your best event agency

Fénix promotion je agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti event marketingu, ktorá vznikla v roku 2002. Vznikli sme ako dcérska spoločnosť CK Azad s.r.o. Úspech agentúry Fénix Promotion s.r.o. pramení v individuálnom prístupe ku každému klientovi, serióznosti a komplexnom riešení ponúk. viac o spoločnosti


Kontaktujte nás
+421 905 700 737

+421 2 4363 8249