Eventy

Mikulášsky program


O evente

„Deti - svetlo nášho života, ktoré s rozžiarenými očkami každý rok očakávajú príchod Mikuláša. Vidieť aspoň na chvíľku jeho usmiatu tvár je ich veľkou túžbou. A splniť im sen, rozbúšiť im srdiečka vzrušením a šťastím, je pre nás tým najkrajším potešením...“
Na celom svete spia naše ratolesti nepokojným spánkom, aby mohli čo i len na okamih zazrieť, ako im Mikuláš potajomky dáva do topánočiek či ponožiek prekvapenia a sladkosti. Ale nielen na celom svete, ale aj v kráľovstve rozprávok, vo svete, kde nič nie je nemožné, prichádza Mikuláš.
Stretnutie našich detí v kráľovstve zimných prianí s rozprávkovými postavičkami určite vykúzli úsmev na tvári všetkým naším deťom.
Deti a rodiča majú jedinečnú príležitosť zažiť atmosféru známych príbehov pre deti a dospelých prostredníctvom rozprávkových postavičiek. Predstavia sa Vám Ľadová princezná Anna, Snehuliak Olaf, Sob Sven, Ľadový medveď Helmund, Vianočný škriatok. A na záver, samozrejme, nebude chýbať príchod nášho slovenského Mikuláša na rozprávkových saniach.


Fénix promotion s.r.o. - your best event agency

Fénix promotion je agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti event marketingu, ktorá vznikla v roku 2002. Vznikli sme ako dcérska spoločnosť CK Azad s.r.o. Úspech agentúry Fénix Promotion s.r.o. pramení v individuálnom prístupe ku každému klientovi, serióznosti a komplexnom riešení ponúk. viac o spoločnosti


Kontaktujte nás
+421 905 700 737

+421 2 4363 8249