Eventy

Teambuilding


O evente

Spolu s nami zažijete atmosféru jedinečnej plavby do neznámej krajiny, kde prebehne Vaša divoká plavba, ktorého priebeh a úspech sa nepochybne zapíše do dejín Vašej firmy. Overte si a predveďte súdržnosť, šikovnosť, dôvtip a zmysel pre humor, ktorými oplýva kolektív Vašej spoločnosti. Čaká Vás nezabudnuteľný zážitok, všetkých zúčastnených neminie spomienkový predmet tohto eventu. Neváhajte a pristúpte, garantujeme čas plný zábavy, adrenalínu a dobrodružstva.
Aj takto sa môže začínať Váš projekt na teambuilding. V prípade, že uprednostňujete jednoduchšie aktivity a svoj teambuilding si predstavujete ako oázu pokoja a oddychu, zariadime Vám ho podľa Vašich predstáv.
Je na Vás, či si vyberiete light variantu, alebo máte radšej adrenalínovú jazdu. Naše možnosti sú nekonečné, presne ako vaše predstavy.


Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion Teambuilding od Fénix promotion

Fénix promotion s.r.o. - your best event agency

Fénix promotion je agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti event marketingu, ktorá vznikla v roku 2002. Vznikli sme ako dcérska spoločnosť CK Azad s.r.o. Úspech agentúry Fénix Promotion s.r.o. pramení v individuálnom prístupe ku každému klientovi, serióznosti a komplexnom riešení ponúk. viac o spoločnosti


Kontaktujte nás
+421 905 700 737

+421 2 4363 8249